Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Otwarty nabór na szkolenie

10.10.2017

FE
Rozpoczynamy otwarty nabór na szkolenia dla osób świadczących usługi opieki na rzecz osób starszych, współpracujące na co dzień z Projektodawcą oraz osoby, które chcą takowe usługi świadczyć we współpracy z Projektodawcą w ramach projektu pn. „Wykwalifikowany Opiekun – fachowa opieka. Profesjonalizacja świadczenia usług opieki nad osobami starszymi oraz standaryzacja działań opiekunów osób starszych” współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Celem szkoleń jest zwiększenie wiedzy i kompetencji uczestników w zakresie usług świadczonych na rzecz osób starszych w oparciu o opracowany we współpracy z niemieckim Partnerem Logistikverbund Westmecklenburg poradnik zawierający praktyczne rozwiązania i dobre praktyki w ww. obszarze, które zostały zaadoptowane na potrzeby Partnera krajowego.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie uczestnictwa w projekcie. Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego wraz z załącznikami.

Nabór będzie prowadzony w sposób ciągły, maksymalnie do 20.10 do godz. 16 lub do wyczerpania miejsc na szkolenia.

Szczegółowy harmonogram zostanie podany po etapie profilowania uczestników. 

Dokumenty do pobrania:
Regulamin uczestnictwa w projekcie
Formularz rekrutacyjny

Aktualizacja z dnia 17.10.2017:
Poradnik Wykwalifikowany Opiekun